AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
29.01.2017 v 10:14 (Gordy), 2254x přečteno
Poslední album skupiny Blink-182 s názvem California bylo jedním z nejočekávanějších a také nejúspěšnějších alb minulého roku a bubeník Travis Barker potvrdil, že skupina poslední měsíce pracovala na deluxe verzi. 

Po posledním interview pro Billboard to vypadá, že budeme za své očekávání odměněni.  Podle Marka Hoppuse se nebude jednat jen o pár jednorázovek, ale mělo by přijít úplně rozdílné album.
Hoppus také prozradil, že nové nahrávky nebudou jen kvalitním doplněním k již vydaným materiálům, ale měly by ukázat nové postupy zejména po zvukové stránce. „Je to více než další album, v současné době je to spíše dvojalbum, rozšířené vydání naší dosavadní práce ve studiu“, dodal.
 
„Některé písničky, přestože byly skvělé, se na album nevešly. Některé jsme na druhou stranu zase napsali v průběhu minulých týdnů. Můžeme slyšet songy nabité energií a punk-rockem, ale taky balady. Zkusili jsme si taky zaexperimentovat s elektronikou. Je to dobře namíchané," popisuje Hoppus.
Travis Barker, bubeník kapely, dokonce prohlásil, že písničky z deluxe edice by mohly překonat i původní album. "Dnes ráno, když jsme pracovali na oné deluxe edici, jsem se zakecal s producentem Johnem Feldmannem a povídám ‚Kámo, to je průser, tohle album může být lepší než California‘“, řekl Barker během interview.
„Samozřejmě je příjemné mít takovéto starosti, ale dopr***e, je to něco neuvěřitelného. Celá tahle věc je absolutní mind-fuck, protože by to mělo být skoro nové album. Ale to jen dokazuje, jak přirozené věci se u nás dějí a jak zábavný je celý proces tvoření, protože není těžké psát a tvořit dobrou muziku, kterou všichni tak rádi posloucháme. A výsledky jsou vážně ohromné. Tahle deluxe edice bude rovnocenným albem, jako je California, v žádném případě se nejedná o výplň mezi dalším albem.
Barker i Hoppus už teď s nadšením vyjmenovávají písničky, kterých se nemůžou dočkat v živém podání, např. energií nabité „Wildfire“ a „Misery“.

Komentářů: 0 | RSS | Zdroj: altpress |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je středa/streda)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se