AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
16.12.2011 v 10:45 (pirklosik), 7646x přečteno

Blink-182 udělali obrovský skok mezi písněmi, které katapultovaly kapelu ke slávě na konci 90. let a mezi písněmi, které jsou plné temných textů, myšlenek a tónů stejně jako song s názvem “After Midnight“. Právě k tomuto songu se natáčel nový videoklip, při kterém byl vyzpovídán Mark Hoppus pro časopis Spinner. Překlad rozhovoru uvnitř.Jak probíhalo natáčení videa k After Midnight?

Udělali jsme část, kde hrajeme ve starém hangáru, který byl postaven ve 40. letech a sloužil pro výrobu vzducholodí. Je to největší volně stojící dřevěná budova na světě, takže je to hodně zajímavé. Bylo to fakt skvělé, to jak nás nasvítili, jakým zvláštním způsobem je to natočený. Má to takový organický nádech. Byla to dobrá kombinace, protože je to obrovská stavba ze dřeva a zároveň jsme to točili trochu ve vodě, takže to vypadá hodně organicky.

 

Jaký má video koncept?

Měli jsme hodně odlišných režisérů. Myslím, že jsme měli 30 různých věcí od různých režisérů a 30 různých témat, některý z nich byly skvělý, některý až tak dobrý nebyly. Ten od Isaaca Rentze (režisér) nás ale zaujal. Věříme mu, protože udělal u Up All Night skvělou práci. Řekli jsme jim, že chceme jen něco trochu divného, něco zvláštního. Nechtěli jsme úplně upustit od tématu Up All Night, ale chtěli jsme něco komplikovanějšího, protože tahle písnička je komplikovaný love song. Isaac přišel s nápadem o klukovi a holce, kteří jsou zavření v šíleným blázinci. Navzájem se najdou, na večer se rozdělí, ale pak zažijí noc plnou romantiky předtím, než je zpátky zavřou do cel.
 

 After Midnight
dřevěný legendární hangár, ve kterém kapela natáčela jednu z částí videoklipu

Jaký je vztah mezi After Midnight a I Miss You?

Myslím, že ten vztah je hlavně v textech. Tom udělal několik úprav u různých písniček, které jsme v tu dobu pro Blink měli a když jsme napsali tuhle písničku, rozdělili jsme si práci s texty mezi sebou. Já jsem napsal refrén a on jednotlivé sloky, nevěděli jsme o čem bude ten druhý psát, ale nějak to do sebe zapadlo, což je úplně stejná věc, kterou jsme udělali u I Miss You.

 

Změnil se tvůj proces psaní písniček a vyvinul se za ty roky?

Ne, ani ne. Myslím, že teď to jde hodně plynuleji. Když jsme založili kapelu, jediné, co jsme chtěli, bylo psát tříakordové punk-rockové písničky, udělali jsme písničku, která už tak prostě během nahrávání zůstala. Ale teď s Pro Tools a dalšími věcmi, které můžeš s písničkami dělat, můžeme měnit kompozice písniček jak se nám zachce. Od doby, kdy začneme psát a pošleme písničku na mix se může změnit tisíckrát. Jsme mnohem více otevřenější nápadům a různým věcem. Ale můj proces pořád spočívá v tom, že napíšu písničku na akustické kytaře a pak jí dávám větší kontext.

 

Změnilo se něco mezi vámi po návratu?

Jo, je to odlišné, než to bylo před 7 lety. Je to lepší. Všichni jsou mnohem více otevřenější, mnohem více se respektujeme a jsme ochotni mnohem více naslouchat ostatním a poslouchat, co chtějí. Jsme otevření úplně jiným písničkám. Všechno je mnohem více otevřenější a více se podporujeme. Prostě jsme teď na mnohem lepším bodě.

 

Teď, když jsi otec a usadil ses, jaké to je hrát staré písničky? Je to divné?

Je to skvělé. Miluju to. Miluju hraní těchto písniček. Je to jako tetování. Připomíná ti to určitý moment v životě. Připomíná ti to, kde jsi zrovna byl a jak jsi to napsal, co se v té době dělo ve tvém životě. Tyhle písničky jsou kousky našeho životního alba. Myslím, že jsou to fakt skvělé písničky a i přesto, že některé hrajeme už skoro 25 let, vždycky když je hrajeme, je to zábava.

 

Co tvůj syn a vaše hudba? Občas se to může trochu vymknout.

Můj syn s námi byl občas na turné a ptal se mě, proč jsem na jevišti říkal ty špatná slova a on je říkat nemůže. Nečekám, že moje dítě nikdy neřekne sprosté slovo nebo že nebude nadávat. Snažím se mu vysvětlit, že jsou místa, na kterých se tyhle věci říkat můžou a na kterých ne. Snažím se mu to vysvětlit takhle: 'Když jsi ve škole na hřišti, můžeš pobíhat okolo a můžeš blbnout, můžeš řvát a hrát si s kamarádama, ale když jsi ve třídě, musíš sedět, poslouchat co říká učitel, nezvyšovat hlas a čekat na to, až budeš moct mluvit. Špatná slova jsou stejná. Jsou místa, kde můžeš říkat 'kur**' a jsou místa, kde to říkat nemůžeš. Trik je v tom, že se musíš naučit kde je ten rozdíl.

Fotky z natáčení od magazínu Spinner.com najdete na jejich webu.


Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je středa/streda)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se