AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
24.11.2010 v 20:41 (cross), 4141x přečteno
Jistě jste si všimli, co se tu poslední měsíce (ne)děje. Chcete vědět víc? Uvnitř.

Původně jsem to chtěl napsat až příští rok, ale vzhledem k rozrůstajícímu se množství komentářů, které stále reagují na situaci našeho webu, to udělám už teď.

Bude to veselé? Ne. Bohužel.

Jak mnozí z vás vědí (někteří třeba ne), stojí to peníze. Pro někoho je to málo, pro mě je to dost.
2 weby:
2 x 12 x 75kč = 1800kč (2 weby, 12 měsíců, 75kč/měsíc) - hosting
2x 220kč (cca) = 440kč - domény
Sečteno podtrženo, roční provoz stojí cca 2200kč. A když to jako student musím platit téměř sám - pouze AtTiCu5 mi v posledním případě peníze poslal - děkuji! - tak se celkem prohnu.

Ovšem kdyby sem chodilo denně stále třeba 500 lidí, bylo by to o něčem jiném. ALE samozřejmě to nechci svádět na vás - návštěvníky. Můžeme si za to sami. Proč? Protože tu postupně začaly mizet aktualizace, respektive se tu neobjevovaly včas nové. Proč? Protože jsem na to byl opět skoro sám. Bohužel se to zvládat dobře nedá.

Do naších projektů (tedy webů) jsme se pustili i přesto, že na českém trhu už několik let úřadovala konkurence. Věděli jsme to, ale měl jsem k blink-182 (a ostatním projektům) tak silný vztah, že mě to neodradilo. Byli jsme opravdu rychlí s novinkami (rychlejší), bylo zde snad vše, než to postupně přestalo redaktory bavit (tím je neobviňuji, je to normální věc, mají také své osobní životy, atd atd). Nabírali se noví a noví, kteří se však věnovali své "práci" chvíli.

Chci hlavně poděkovat redaktorům AtTiCu5(ovi) a Milan(ovi), kteří se mnou zakládali web ještě na freehostingu a pustili se mnou i do této placené (a věřím, že o mnoho lepší) verze webu. Děkuji i všem ostatním, ať už tady odvedli méně či více práce.

To, co tady teď musím psát, mě opravdu mrzí. Oba weby jsou pro mě jako mé děti. I kvůli vám, kteří sem chodíte. Nikdy jsme nebyli takoví, že bychom kašlali na své návštěvníky, nechtěli znát jejich názor, odstraňovali názory, které se nám nelíbí, atd. Byli jsme s vámi v kontaktu. Někteří z vás tu jsou už i několik let, což mě těší, protože jste se měli asi za čím vracet. Vybavuji si např. Hawkeye, Jagup, Delonge, vrba, myso, Travis_182, Minos, wabi. 

Měli jsme pro vás i spoustu soutěží, ve kterých jsme rozdali ceny v hodnotách tisíců korun. Dokonce jsme tu pro vás měli soutěž i o 2 lístky na koncert blink-182 a měli jsme být součástí natáčení dokumentu přímo s blink-182, bohužel to v poslední chvíli padlo. Tímto samozřejmě děkuju všem sponzorům, kteří nám ať už pravidelně nebo jen příležitostně věnovali ceny do soutěže! Děkuji!Určitě jsem sem nenapsal vše, co bych chtěl. Vždy mi až později začnou docházet myšlenky, které jsem mohl ještě napsat, takže to udělám třeba později v komentářích.

Proč tohle vše píšu? Nebylo by fér, abyste příští rok zadali URL našeho webu a naskočilo by vám "Webovou stránku nelze zobrazit" ... a nevědět proč. Proč by  vám vůbec měla příští rok naskočit tahle hláška? Protože ...

... naskočí. Dále již nebudu prodlužovat platnost domény. Peníze teď potřebuju nutně jinde. ALE - kdyby se našel někdo, kdo by rád a s chutí převzal oba weby (nebo třeba jeden z nich), jsem ochotný ho takto udržet na českém internetu. 

Pokud by se případný zájemce bál toho, že by nevěděl jak psát články - administraci jsem upravoval tak, že se v ní formátuje text stejně jako např. ve MS Office (Word).

Tak co, najde se někdo? ... Čas je ještě 3 měsíce.


Pokud se vám zdá, že tahle celá zpráva nemá žádnou osnovu, je to tak. Píšu prostě to, co mě zrovna napadne.


Jako malou radost bych vám alespoň sdělil, že uspořádám ještě jednu soutěž o placky - výherců bude víc. Uvidíme, jestli to bude historicky poslední soutěž těchto webů ...


Děkuji všem, kteří sem chodí pravidelně i těm, kteří tu jsou jen občas či poprvé.

Děkuji.

cross
Případný konec webu ...

... mě mrzí (Počet hlasů: 89)
(84.76 %)
... mi nevadí (Počet hlasů: 6)
(5.71 %)
... těší (Počet hlasů: 10)
(9.52 %)


Celkem hlasovalo: 105Komentářů: 26 | RSS |
Komentář ze dne: 24.11.2010 21:17:46     Reagovat
Autor: Dave     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Otazka č. 1 - proc jsi z tech dvou vebu neudelal jeden o blink, ava, atd... , s ponezma by to vyslo na polovinu ... , jinak by me mrzelo kdyby ste to zrusili, ale sem taky student a neutahl bych ani ten jeden ...

Komentář ze dne: 24.11.2010 21:20:41     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
ava-plus44.com má po stranách dvě menu - AvA a +44. Vím, že +44 už nejsou, ale mazat to nechci, ani nikam vše přesouvat (bylo by to nepřehledné). Takže na menu blink není místo.
Navíc se blink dali dohromady (do té doby bývali novinky na ava webu). A protože se s jejich opětovném hraní spolu očekával přísun novinek, byl by tam v tom bordel. Proto vznikl druhý web.

Komentář ze dne: 25.11.2010 08:28:31     Reagovat
Autor: AAF     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Tohle mě mrzí...ale je to určitě lepší rozhodnutí, než tuhle stránku udržovat v polomrtvým stavu pod vedením jednoho kluka...Doufám že se nějaká dobrá duše najde, která to tu zachrání...byla by to hodně velká škoda.

Tak přeju všechno dobrý chlape ;)

Komentář ze dne: 25.11.2010 15:59:44     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Díky.
Možná, kdyby fungovalo to psaní novinek od registrovaných uživatelů, tak by to tu bylo trošku lepší.
Ale přes týden i víkendy jsem na koleji a tady se dá na FTP připojit jen z webového rozhraní a to je práce na 1000 let .. a když jsem na nějaký víkend doma, tak zase musím dělat plno dalších věcí a na tohle nemám čas ...

Komentář ze dne: 25.11.2010 10:15:33     Reagovat
Autor: Blinkee182 [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Lidičky,to nee,já na tenhle web už chodím fakt dlouho,dokonce jsem přemýšlel že si dám i tuto stránku jako domovskou.Jsem už hodně dlouho fanda Blink 182 vím snad o nich všechno,ale články v češtině,videa atd. by mě moc chyběli,držím palce,jenom prosím ať to všechno prosím neskončí...

Komentář ze dne: 25.11.2010 18:19:31     Reagovat
Autor: Jagup     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: I WOULD miss you!
Ahoj!Ty jo hustý že sis na mě vzpomněl! AvA web a tenhle web jsou jedinejma na který něco píšu (jinak diskuze na internetu mi přijdou přehlídkou retardovanejch exotů ale to sem nepatří). Tady jsem byl ale dycky maximálně spokojenej a šlo tu uspěšně nadhodit i uplně jiný téma než na který je to zaměřený. Případnej konec mě hodně mrzí, ani nevim kolik let sem chodim (prakticky denně aspoň na nakouknutí). Na druhou stranu naprosto chápu že to je žrout peněz a času(taky jsem student).I když muj vztah k Tomovi,Travisovi a Markovi a jejich hudbě a charakterů, celkem ochladl, sleduju nadále jejich tvorbu pravidelně od Take off Your Pants... a po takový době je zvyk železná (v Tomově případě uvřeštěná) košile. Tak pokud se toho někdo ujme budu nadále stálym návštěvníkem, jinak strejdovi crossovi, Aticovi a spol. děkuju za ty léta kdy dělali stránku na kterou jsem lezl/lezu každej den.
P.S. Ani mě nehne přesídlit na ...,nasrat na to ;-)

Komentář ze dne: 25.11.2010 20:50:57     Reagovat
Autor: Travis_182     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Taky jsem docela čuměl že jsis na mě vzpomněl,ale to je vedlejší.Docela mě to mrzí,ale taky sem na VŠ a vim jak je to s volným časem takže to chápu,ale na druhou stranu je to škoda stránku ava+44 mi kdysi doporučil kamarád a navštěvoval sem jí často a na tudle Blink chodím od jejího vzniku dá se říct každej den i teď když už tu nejsou moc novinky.Každopádně je to škoda jestli zanikne,mohla by se udělat nějaká sbírka kdyby každej přispěl troškou tak by to třeba šlo,ale to jsou kdyby.
Každopádně vám děkuju za ty léta kdy tu byli všechny novinky jako první a většinou i dobrý diskuze.Tak snad to dopadne dobře..

I´m lost without you www.blink-182.cz/..
P.S tak ať ti crossy ta VŠ úspěšně výjde ;)

Komentář ze dne: 25.11.2010 21:14:14     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Díky chlapi.
Otázkou také je, zda by se vyplatilo prodloužit doménu i v případě, že by se finance našly. Protože mám fakt o dost míň času, museli by tu být redaktoři, kteří by se tomu věnovali naplno.

Popř. jestli by vůbec někdo psal novinky z návštěvníků, kdyby měl tu možnost (jak jsem již zmiňoval, že bych to jen schválil).

Možná, že přes Vánoce na to mrknu a zkusím to zkušebně umožnit a uvidí se ...

Komentář ze dne: 27.11.2010 13:07:42     Reagovat
Autor: marky182     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
cross, ja Ti tak isto dakujem za tuto stranku,za forum,za vsetko,za Tvoju pracu na tejto stranke a aj na ava-plus44.com

zelam Ti vela uspechov do buducnosti
a este raz,dakujem :)

Komentář ze dne: 30.11.2010 11:45:31     Reagovat
Autor: Hawkeye     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
neee crossíku :'( tenhle web mě provází už pěkně dlouho, poznal jsem tu spoustu nových lidí, vždy to byla taková srdeční záležitost.. ale je mi jasný, že všechno tohle je strašný žrout času.. a peněz jak si zmínil.. takže pokud to tady zabalíš pochopím to.. ale stejně v hloubi duše věřím, že ne! :)

Komentář ze dne: 03.12.2010 00:28:19     Reagovat
Autor: Vaaty     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Místo soutěží zaplatit domény a hosting a je to.. :)

Komentář ze dne: 04.12.2010 10:08:05     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Sponzoři nám neposílají peníze, ale věnují ceny ;)

Komentář ze dne: 03.12.2010 12:34:39     Reagovat
Autor: paci182     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: ...
Zdravím všechny staré známé, chtěl bych se moc všem omluvit za moji dlouhodobou neaktivnost, hlavně crossovi, ale bohužel jsem neměl vůbec čas ani v nejbližší době mít nebudu, sotva stíhám sledovat co se děje s blink i když se toho moc neděje, novinky zhlednu jedou za měsíc nebo za dva, pustim si novej koncert a to je tak všechno. Doufám že tyhle stránky přežijí a já se budu moc vrátit k psaní novinek až budu mít na to čas. Tak zatím :)

Komentář ze dne: 05.12.2010 19:33:03     Reagovat
Autor: wabi     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
Taky zdravíčko všem...je to škoda, přeci jen to tu bylo uvolněnější než jinde, což je (bylo) velký +...možná pokud se ti (crossi) nechce platit, nebylo by na škodu zvážit třeba estranky nebo tak něco, ale začínat něco od zvovu je...i tak, dobrý časy tady...kaktusačka k*zy neukázala, tak je čas to zabalit :D :D :D :D vtip...

hodně štěstí ve všem...všem autorů i návštěvníkům!

Komentář ze dne: 05.12.2010 21:48:35     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Ten vtip byl dobrý :DDD

Komentář ze dne: 06.12.2010 13:03:40     Reagovat
Autor: Jagup     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
:-D :-D :-D :-D cactuzaczka is not dead!

Komentář ze dne: 10.12.2010 14:52:17     Reagovat
Autor: Chicky     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: :(
To snad ne! :-( jeden z rozumných webů na českém internetu končí? Zkus zvážit například webzdarma, máš tam stejné možnosti, jen doména nebude .cz ;-)

Komentář ze dne: 11.12.2010 22:13:22     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: :(
Věř mi, že tam mám možností stejné tak z 1/20 ;) A to ještě přeháním ... Určitě tam na mě nečeká 5GB místa, technická podpora, bez výpadků, rychlý web, možnost mít redakční systém, ...

Komentář ze dne: 12.12.2010 11:47:41     Reagovat
Autor: Jimmyeatweb     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
crosi na webzdarma funguje redakční systém, pravda je , že není tak rychlý stejně jako celý web a i výpadky moc neovlivníš. Redakční systém wordpress na webzdarma funguje, ale ne všechny werze, někdy je s tím boj ale dá se to určitě. Nějákých těch 500MB tam je

Komentář ze dne: 13.12.2010 12:01:12     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re:
Nemám WP ;) A jak říkám - nevyplatí se to a ani by se mi do toho jít nechtělo, to raději zrušit. Nebyla by to vůbec prestižní adresa a jak říkám, potřeboval bych teď tak 4GB na každý web.
Freehosting není volba.

Komentář ze dne: 16.12.2010 11:16:01     Reagovat
Autor: vrba     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
ahoj,
trochu mě dojalo, že jsem ve článku zmiňovanej, přeci jenom jak často o vás někdo píše...pokud nejste travis,mark nebo tom =D

no fóry mi nikdy nešly, zkusil jsem to ale aspoň jednou...

cross, moc díky za supr web!

Komentář ze dne: 17.12.2010 00:40:40     Reagovat
Autor: Mikoláš     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: hele
jak bych to řekl, "složíme se na další" ?
já myslim že nejsem snad jedinej ochotnej ti poslat 200,-

a jestliže nás bude deset.. (nebo více po 100,-)
tak jsou peníze v klidu.

tak????

Komentář ze dne: 25.12.2010 23:43:37     Reagovat
Autor: dave     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
to snad ne.... tahle stranka prece nemuze zmizet,tohle me teda pekne srazilo... penize klidne taky naky poslu,nechci aby to tady skoncilo... to snad ne....

Komentář ze dne: 26.12.2010 15:11:30     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek:
To bych viděl až jako krajní možnost, nechci nikoho obírat.

Komentář ze dne: 05.01.2011 17:31:56     Reagovat
Autor: Danny     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: ...
Zkus trošku přemýšlet...

Komentář ze dne: 05.01.2011 20:15:29     Reagovat
Autor: cross [Blink-182.cz Fan]     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Notice: Undefined offset: 5 in /home/ftpsite/blink-182.cz/www/view.php on line 289

Titulek: Re: ...
Nad ... ?

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je středa/streda)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se