AvA.blink-182.cz Plus44.blink-182.cz Box Car Racer Praha 2012 FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
 » (Redakce, 7.11.16)

 » viete mi povedat, ci tie
jeho knihy budu ...
(valter, 6.11.16)


 » (Důša, 6.11.16)

 » (LIBas, 21.8.16)

 » Album California je
naslapena,pro me za ...
(papuc, 28.6.16)


.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
Přidej se k nám na FaceBooku! Přispěj nám na provoz webu Změň si vzhled blink-182.cz
22.05.2007 v 09:34 (cross), 5961x přečteno
Všechny zprávy, co o svém odchodu napsal, se dočtete zde.

1. zpráva
"Hmm... Je mi to strašne lúto ale vyskytli sa určité veci kvôli, ktorím nemožem komentovať môj momentálny stav s AvA. Moji fanúšikovia pre mňa znamenali vždy veľa a nič iné si neprajem než vám povedať celú pravdu tejto záležitosťi. Príde čas keď sa všetci dozviete pravdu tejto veci,je to smutné ale dnes to nebude. Znie to ako keby to napísal nejaký zasratý právnik... Jediné čo vám môžem povedať je že by som vám strašne rád všetko vysvetlil,ale teraz fakt ešte nemožem. Dúfam že mi rozumiete a veríte,že pre mňa všetci veľa znamenáte a že časom sa pravda respektíve odpoveď dostane von. Ryan Sinn"


2. zpráva
Je tu dost věcí, který se posraly. A někdy, když je těch sraček tak moc, je lepší držet hubu. Byl jsem teď zaneprázdněný a v brzké době budu mít na web nějaký nový materiály. Hlavně fotky, aktuality, a nějaký nový písničky. Jo, ZZ Top jsou lepší, než cokoliv, co teď posloucháte, jestli ale neposloucháte Canned Heat.

Brzy čau.


3. zpráva4. zpráva
"Hudba pro mě vždy byla opravdu milovaná věc. Vyjádření kreativity, frustrace, přání, lásky, bolesti a hodně dalšího. Je to umění. Při tvorbě ukáže, co je v nás. Je to něco, kde byste měli využít pocity. Měli byste trénovat a snažit se být lepšími, než jste. Je to pouze cesta, kterou můžu se sebou komunikovat a lépe se poznat. I všechny neshody a postoje, který si o sobě myslíme. Individualismus je také něco, co mám v srdci. Nikdy jsem neporozuměl potřebám něčeho tak špatného, co by nás změnilo na nedůležité. Přání být součástí davu mi nedávala smysl. Být tím, čím jsme a né tím, jaké vás někdo mít chce pořebuje hodně kuráže, i když se to může zdát divné. Mělo by to být přirozené. Být tím, kým jste. Milujte to co milujete a milujte to, v čem jste jiní, ve svých vlastních odlišných cestách.

S touhle řečí a mým lamentováním v odstavci za odstavcem povznáším filozofii. Důvody nechápu, kapela a management se rozhodli neinformovat, co má podíl na jejich volbě. Přišel jsem říct sbohem.

19. dubna / Apríla jsem měl telefon, který ukončil můj vztah s Angels & Airwaves. Mohl bych napsat celý román o mých úsudcích plných otázek a proč jsem dostal sekeru do zad, ale házet špínu nebudu, to se zdá zoufalé a bulvární. Všechno co mi řekli, proč jsem byl vykopnut, všechny ty důvody nebyly úpřimné, byly hrozně pokrytecké, někdy až odporně hnusné. Na internetu je hodně názorů, proč jsem odešel a musím říct, že bych nikdy neopustil kapelu kvůli rozporu v ideích či kontrole. Pro mě je kapela přesně o tomhle. Jak chceš kapele předložit své návrhy pro zlepšení, aniž by se neobjevily žádné rozpory ?

Ale to není podstatné, tohle ne. Pro mě je teď podstatná svoboda. Svoboda mě vystihuje.

Teď k Fanklubu, tomuhle místu jsem dal tvar, omlouvám se, že žádný váš ani můj nápad nebyl zrealizován. Možná tomu tak někdy bude. Doufám za všechny, kteří zaplatili peníze, aby ho mohli používat. Někteří z vás mají dobrý cit pro to, co fanklubu chybí a ostatní lidé vášnivě řečnili o tom, jak to sem dostat. Jestliže někdo z vás chce utratit 30$ pro nic, napište mi mail a dostaneš ode mě adresu, kam poslat šek.

Omlouvám se, že je to už necelý měsíc a vy jste jen četli vymyšlené historky. Ale snad tahle zpráva ukáže, co jsem vyvrátil stejně jako co to, co ne.

Zase se uvidíme, někdy, někde.

Ryan Sinn


Komentářů: 0 | RSS |
K tomuto článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je středa/streda)

    

Design: cross, POET | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2006-2013 | Přihlásit se